Moduły

Firma2.0 to aplikacja, która została zaprojektowana z myślą o firmach, które poszukują gotowych rozwiązań intranetowych.  Zestaw gotowych modułów, które między innymi usprawniają procesy związane z elektronicznym obiegiem dokumentów, obiegiem faktur, wnioskami urlopowymi, zwiększają efektywność zarządzania wiedzą, udostępniają narzędzia do wewnętrznej komunikacji oraz informowania pracowników. Natomiast zastosowanie mechanizmów wiki oraz blogów pozwalają zachęcić pracowników do wymiany informacji między sobą oraz dzielenia się wiedzą.
 


Poniżej prezentujemy moduły występujące w platformie Firma 2.0.

Elektroniczny obieg dokumentów

Elektroniczny obieg dokumentów

Moduł pozwala na ewidencjonowanie pism w postaci elektronicznej oraz ich przekazywanie do pracowników. Każdy dokument wprowadzany jest do platformy poprzez uzupełnienie formularza składającego się z niezbędnych parametrów, które wymagane są do odpowiedniej rejestracji dokumentu.

Czytaj więcej

Obieg faktur

Obieg faktur

Obieg faktur umożliwia elektroniczną ewidencje faktur przychodzących (kosztowych) oraz ich opisywanie w aplikacji. Wraz z rejestracją faktury jest ona skanowana oraz uzupełniane są między innymi dane w postaci daty sprzedaży, wystawienia faktury, tytuł, kwota oraz wystawca faktury.

Czytaj więcej

Ewidencja umów

Ewidencja umów

Rozwiązanie pozawala na elektroniczną rejestrację umów podpisanych przez firmę. Dodając umowę określa się najważniejsze jej parametry, które następnie są wykorzystywane podczas wyszukiwania umów.

Czytaj więcej

Rezerwacje zasobów

Rezerwacje zasobów

Moduł rezerwacji zasobów pozwala na elektroniczną ewidencje zasobów firmowych wraz z ich elektroniczną rezerwacją. Każda firma dysponuje określoną liczbą zasobów, z których może korzystać każdy z pracowników. Mogą to być sale konferencyjne, samochody, projektory, laptopy, itp.

Czytaj więcej

Kalendarze grupowe

Kalendarze grupowe

Moduł pozwala na tworzenie kalendarzy przez pracowników oraz ich współdzielenie, co umożliwia przeglądanie ich przez pozostałe osoby w firmie. Usprawnia to zarządzanie terminami oraz organizacje pracy całej firmy.

Czytaj więcej

Intranet

Intranet (serwis informacyjny)

Platforma internetowa Firma 2.0 pozwala na uruchomienie w firmie intranetu informacyjnego. Poprzez dostępne narzędzia można dowolnie zbudować jego strukturę. W tym zakresie firma nie ma żadnych ograniczeń.

Czytaj więcej

Urlopy

Urlopy

Moduł urlopów pozwala określać dla każdego pracownika wymiar urlopu, który aktualnie posiada wraz z ilością dni nie wykorzystanych z ubiegłego roku. Natomiast każdy z pracowników ma możliwość wypełnianie wniosków urlopowych w wersji elektronicznej.

Czytaj więcej

Blogi

Blogi

Poprzez platformę Firma 2.0 jest możliwość zarządzania wewnętrznymi blogami. Każdy z pracowników ma możliwość założenia oraz prowadzenia własnego bloga.
 

Czytaj więcej

Wiki

Wiki

WIKI pozwala na tworzenie stron intranetowych przez każdego pracownika. Przy pomocy prostych narzędzi pracownicy w łatwy oraz szybki sposób mogą współtworzyć intranet, jak również dla swoich potrzeb stworzyć obszary wspomagające prace nad projektami, którymi się zajmują.

Czytaj więcej

CRM

CRM

Każdy dokument, który jest ewidencjonowany w aplikacji jest kojarzony z firmą lub osobą, która znajduje się w bazie CRM. Dzięki temu, firma w szybki i prosty sposób ma dostęp do wszystkich dokumentów, które dotyczą jednego podmiotu.

Czytaj więcej

Pracownicy

Pracownicy

Informacje o każdym pracowników są dostępne dla pozostałych osób korzystających z platformy Firma 2.0. Na ich podstawie tworzy się karta pracowników

Czytaj więcej