Pracownicy

pracownicyJednym z pierwszych zadań po uruchomieniu platformy Firma 2.0 jest dodanie pracowników (użytkowników) w panelu administracyjnym. Z jednej strony będą oni mogli się zalogować do aplikacji, natomista z drugiej strony ich dane będą wykorzystywane do elektronicznej książki pracowników, która zawiera niezbędne dane teleadresowe.
 

Moje konto

Pracownik po zalogowaniu się do platformy ma możliwość edycji oraz dodania większej ilości informacji o sobie. Mogą to być kompetencje pracownika, zainteresowania, hobby czy nawet lista stron internetowych, które warto odwiedzić. Dodatkowo do swojego konta ma możliwość wprowadzenia swojego zdjęcia.

Karta pracownika

Informacje o każdym pracowniku są dostępne dla pozostałych osób korzystających z platformy Firma 2.0. Na ich podstawie tworzy się karta pracowników, w której zawarte są niezbędne informacje teleadresowe, dane o tym w którym wydziale pracuje, jakie ma kompetencje oraz zainteresowania. Pracownik w celu szybkiego wyszukania innej osoby może skorzystać z wyszukiwarki.